Schedule of meetings of the tournament «Кубок мира Кубок Раиса Республики Татарстан, женщины»
Login

Кубок мира "Кубок Раиса Республики Татарстан", женщины

22 April, 16:00
Finished

Кубок мира "Кубок Раиса Республики Татарстан", женщины

22 April, 16:00

Finished

final
#27
Russia Mironova Diana
1623
Score
60 : 50
1520
Russia Brytchenko Ekaterina
TV1
12:34 28.04.2024 --:-- 15:19 28.04.2024
semifinal
#25
Russia Mironova Diana
1623
Score
60 : 21
1412
Russia Zyabirova Alina
TV2
12:47 27.04.2024 --:-- 14:34 27.04.2024
#26
Russia Nagula Elina
1546
Score
41 : 60
1520
Russia Brytchenko Ekaterina
TV1
12:47 27.04.2024 --:-- 15:36 27.04.2024
stage - 1/4
#21
Russia Mironova Diana
1623
Score
60 : 39
1294
Belarus Gizel's Aleksandra
TV4
12:35 26.04.2024 --:-- 15:53 26.04.2024
#22
Russia Goryslavec Elina
1228
Score
16 : 60
1412
Russia Zyabirova Alina
TV1
12:35 26.04.2024 --:-- 15:54 26.04.2024
#23
Russia Nagula Elina
1546
Score
60 : 23
1391
Russia Korneva Natalia
TV5
12:35 26.04.2024 --:-- 14:28 26.04.2024
#24
Russia Brytchenko Ekaterina
1520
Score
60 : 47
1518
Russia Mihajlova Dar'a
TV3
12:35 26.04.2024 --:-- 15:58 26.04.2024
Round 3 lower bracket
#17
Russia Zyabirova Alina
1412
Score
50 : 34
1295
Russia Panova Lilia
TV8
12:37 25.04.2024 --:-- 15:34 25.04.2024
#18
Russia Soldatova Aleksandra
1211
Score
43 : 50
1294
Belarus Gizel's Aleksandra
TV2
12:37 25.04.2024 --:-- 16:50 25.04.2024
#19
Russia Mihajlova Dar'a
1518
Score
50 : 48
1391
Russia Zverinceva Anastasiya
TV6
12:37 25.04.2024 --:-- 16:01 25.04.2024
#20
Russia Korneva Natalia
1391
Score
50 : 47
1100
Belarus Perepecaeva Ekaterina
TV1
12:37 25.04.2024 --:-- 16:20 25.04.2024
Round 2 lower bracket
#13
Russia Kirpicnikova Natalia
1158
Score
37 : 50
1412
Russia Zyabirova Alina
TV5
13:26 24.04.2024 --:-- 16:32 24.04.2024
#14
Russia Soldatova Aleksandra
1211
Score
50 : 41
1054
Russia Pereletova Alisa
TV6
12:48 24.04.2024 --:-- 16:47 24.04.2024
#15
Russia Mihajlova Dar'a
1518
Score
50 : 31
1280
Russia Kondrateva Valeriya
TV7
12:48 24.04.2024 --:-- 15:25 24.04.2024
#16
Russia Korneva Natalia
1391
Score
50 : 16
1067
Kazakhstan Koval Darya
TV8
12:48 24.04.2024 --:-- 15:15 24.04.2024
Round 2 upper bracket
#9
Russia Mironova Diana
1623
Score
50 : 37
1100
Belarus Perepecaeva Ekaterina
TV1
12:48 24.04.2024 --:-- 15:33 24.04.2024
#10
Russia Goryslavec Elina
1228
Score
50 : 49
1391
Russia Zverinceva Anastasiya
TV2
12:48 24.04.2024 --:-- 16:54 24.04.2024
#11
Belarus Gizel's Aleksandra
1294
Score
34 : 50
1546
Russia Nagula Elina
TV3
12:48 24.04.2024 --:-- 15:39 24.04.2024
#12
Russia Panova Lilia
1295
Score
32 : 50
1520
Russia Brytchenko Ekaterina
TV4
13:04 24.04.2024 --:-- 15:34 24.04.2024
First round
#1
Russia Mironova Diana
1623
Score
50 : 30
1158
Russia Kirpicnikova Natalia
TV2
18:10 23.04.2024 --:-- 20:14 23.04.2024
#2
Belarus Perepecaeva Ekaterina
1100
Score
50 : 46
1412
Russia Zyabirova Alina
TV1
18:10 23.04.2024 --:-- 20:47 23.04.2024
#3
Russia Soldatova Aleksandra
1211
Score
48 : 50
1228
Russia Goryslavec Elina
TV3
18:10 23.04.2024 03:38 21:49 23.04.2024
#4
Russia Pereletova Alisa
1054
Score
36 : 50
1391
Russia Zverinceva Anastasiya
TV4
18:11 23.04.2024 --:-- 21:21 23.04.2024
#5
Russia Mihajlova Dar'a
1518
Score
39 : 50
1294
Belarus Gizel's Aleksandra
TV5
18:11 23.04.2024 03:34 21:45 23.04.2024
#6
Russia Nagula Elina
1546
Score
50 : 31
1280
Russia Kondrateva Valeriya
TV6
18:11 23.04.2024 --:-- 20:46 23.04.2024
#7
Russia Panova Lilia
1295
Score
50 : 31
1391
Russia Korneva Natalia
TV7
18:13 23.04.2024 --:-- 20:27 23.04.2024
#8
Kazakhstan Koval Darya
1067
Score
29 : 50
1520
Russia Brytchenko Ekaterina
TV8
18:25 23.04.2024 --:-- 21:07 23.04.2024