Schedule of meetings of the tournament «Первенство России 2023 Пирамида - командные соревнования, юниорки до 19»
Login

Первенство России 2023 "Пирамида - командные соревнования", юниорки до 19

04 July, 10:00
Finished

Первенство России 2023 "Пирамида - командные соревнования", юниорки до 19

04 July, 10:00
105 000 руб

Finished

final
#29
Russia Москва-1
Russia Volk Anastasia
Russia Kovaleva Ekaterina
Score
1 : 5
Russia Красноярск-1
Russia Teresenko Dar'a
Russia Anufrieva Anastasiya
7TV
11:24 07.07.2023 02:48 14:13 07.07.2023
semifinal
#27
Russia Москва-1
Russia Volk Anastasia
Russia Kovaleva Ekaterina
Score
5 : 1
Russia ХМАО-Югра-2
Russia Mudrik Viktoriya
Russia Osinceva Varvara
9TV
13:45 06.07.2023 01:58 15:43 06.07.2023
#28
Russia Оренбург-2
Russia Brytchenko Ekaterina
Russia Bozhgareva Polina
Score
4 : 5
Russia Красноярск-1
Russia Teresenko Dar'a
Russia Anufrieva Anastasiya
3TV
13:00 06.07.2023 03:28 16:29 06.07.2023
Round 5 lower bracket
#25
Russia Воронеж-1
Russia Patrunova Alena
Russia Frolova Ekaterina
Score
0 : 5
Russia Красноярск-1
Russia Teresenko Dar'a
Russia Anufrieva Anastasiya
6
09:08 06.07.2023 02:58 12:06 06.07.2023
#26
Russia ХМАО-Югра-2
Russia Mudrik Viktoriya
Russia Osinceva Varvara
Score
5 : 4
Russia ХМАО-Югра-1
Russia Levkina Alena
Russia Panova Sofia
8
09:08 06.07.2023 --:-- 13:11 06.07.2023
Round 4 lower bracket
#23
Russia Воронеж-1
Russia Patrunova Alena
Russia Frolova Ekaterina
Score
5 : 0
Russia Пермь-1
Russia Rahmetova Margarita
Russia Slapnikova Dar'a
3TV
13:07 05.07.2023 01:33 14:40 05.07.2023
#24
Russia ХМАО-Югра-2
Russia Mudrik Viktoriya
Russia Osinceva Varvara
Score
5 : 1
Russia Оренбург-1
Russia Pereletova Alisa
Russia Gadel'sina Al'vina
9TV
13:19 05.07.2023 02:10 15:30 05.07.2023
Round 3 lower bracket
#17
Russia Москва-2
Russia Mihajlik Viktoria
Russia Darnickaa Diana
Score
3 : 5
Russia Воронеж-1
Russia Patrunova Alena
Russia Frolova Ekaterina
7TV
12:43 05.07.2023 --:-- 12:43 05.07.2023
#20
Russia Новосибирск-1
Russia Loseva Elizaveta
Russia Tarasova Elizaveta
Score
2 : 5
Russia Оренбург-1
Russia Pereletova Alisa
Russia Gadel'sina Al'vina
8
09:06 05.07.2023 --:-- 13:12 05.07.2023
Round 3 upper bracket
#21
Russia Красноярск-1
Russia Teresenko Dar'a
Russia Anufrieva Anastasiya
Score
3 : 5
Russia Москва-1
Russia Volk Anastasia
Russia Kovaleva Ekaterina
5TV
09:05 05.07.2023 03:48 12:54 05.07.2023
#22
Russia ХМАО-Югра-1
Russia Levkina Alena
Russia Panova Sofia
Score
3 : 5
Russia Оренбург-2
Russia Brytchenko Ekaterina
Russia Bozhgareva Polina
6
09:05 05.07.2023 03:12 12:18 05.07.2023
Round 2 upper bracket
#9
Russia Оренбург-1
Russia Pereletova Alisa
Russia Gadel'sina Al'vina
Score
4 : 5
Russia Красноярск-1
Russia Teresenko Dar'a
Russia Anufrieva Anastasiya
5TV
12:03 04.07.2023 03:15 15:19 04.07.2023
#10
Russia ХМАО-Югра-2
Russia Mudrik Viktoriya
Russia Osinceva Varvara
Score
4 : 5
Russia Москва-1
Russia Volk Anastasia
Russia Kovaleva Ekaterina
9TV
09:14 04.07.2023 03:55 13:10 04.07.2023
#11
Russia ХМАО-Югра-1
Russia Levkina Alena
Russia Panova Sofia
Score
5 : 0
Russia Пермь-1
Russia Rahmetova Margarita
Russia Slapnikova Dar'a
10
09:14 04.07.2023 03:08 12:23 04.07.2023
#12
Russia Воронеж-1
Russia Patrunova Alena
Russia Frolova Ekaterina
Score
3 : 5
Russia Оренбург-2
Russia Brytchenko Ekaterina
Russia Bozhgareva Polina
2
15:22 04.07.2023 02:38 18:01 04.07.2023
First round
#7
Russia Новосибирск-1
Russia Loseva Elizaveta
Russia Tarasova Elizaveta
Score
2 : 5
Russia Воронеж-1
Russia Patrunova Alena
Russia Frolova Ekaterina
8
09:13 04.07.2023 --:-- 13:45 04.07.2023